Giidiga loodusmatk Haanja looduspargis

Kui soovid lisaks veinitalu külastusele ka kohalikku loodust nautida, siis meil on sulle mõned head ideed. Perenaine Maris on aastaid tegelenud Võrumaa matkaradade loomise ja infomaterjalide koostamisega, samuti juhtinud loodusõppe retki. Marise juhendamisel saad matkal rohkem teada nii loodusest kui kultuuripärandist.

Meie talu lähedal asub Uue-Saaluse mõisapark, koos maalilise ja saarterohke Kavadi järvega, kust algab 4,5 km pikkune matkarada, mis teeb tiiru ümber järve. Veinitalu pererahvas tuleb teile hea meelega teejuhiks, et kohalikust loodusest ja kultuuripärandist pajatada. Mõisapargis on kena ujumis- ja telkimiskoht kahe lõkkekohaga. Kavadi matkarajaga saab tutvuda SIIN:

Lisaks pakume võimalust matkata Vällamäel, mis asub veinitalust 5 km kaugusel. 2,2 km matkarada viib teid Eesti ühe kõrgeima künka tippu, kus saate kogeda suurimat kõrguste vahet ning võrratut ürgmetsa.

Soohuvilistele ja vaikuse ihaldajatele pakume matka Luhasoo matkarajale või Kirikumäe järve matkajale.

Võimalus tellida kaasa piknikukorv, mille valmistab OÜ Ulgumaa. Piknikukorvis on lai valik suupisteid ja astelpajumahl. Hind 10€/inimene. Piknikukorv tuleks tellida vähemalt 3 päeva enne soovitud kättesaamise aega, tellimiseks kirjuta meile:  info@uuesaaluseveinitalu.ee

Giiditasu 80€/tund.