Klientide tagasiside

Äärmiselt üllatav ja vaimustav kogemus näha nii pühendunud inimesi, kes teevad silmade särades seda, mis neile meeldib. Suured tänud ja vein voolaku!

4 ratturit Viimsist ja Tartust.

Suur tänu vastuvõtu ja toreda juubeli korraldamise eest. Palju edu, jõudu ja tervist ettevõtmisteks.

Tänulik Sirje

Maitses hästi 😊 Ostsime hulganisti kaasa ja oleme uued fännid.

Kammerkoor Lu

See oli imeline nauding! Suurepärane sügispäev sai teie juures värvid, maitsed ja natuke ka tarkust juurde!

Krista

See, mis te pudelisse panete on puhas ilu ja armastus! Jagugu seda jõudu veel kauaks!

Maru

Oli suur rõõm oma pulma-aastapäeval koos teiega õhtut veeta! Võrratu vein, toit, seltskond ja muusika Imeline koht, imearmas pere olete!

Kuldar

Kallid võõrustajad, head köögihaldjad! Nautisime teiega siin igat hetke, matku, maitseid- suurepärane kooslus ühte päeva!. Tundke alati rõõmu sellest, mida teete, sest see kiirgab edasi teie külalistesse: avastamisrõõmu, naudinguid ja tänutunnet. Ikka õnnestumisi sel valitud teel, olge hoitud!

Andres & Ruth koos sõpradega

Tähelepanu, tegemist on väga vahva veinitaluga!

Ülle

Väga stiilne vastuvõtt, asjakohane program, hästi sobiv taustamuusika (lõõts ja kannel) ning lai veinivalik. Soovin teile head tahet jätkata ja veelgi edasi areneda veinikultuuri sügavuste suunas.

Heiki Tallinnast

Tänan teid väga toreda ekskursiooni ja meedliva suhtlemise eest! Oli vahva tutvumine teie taluga ja ülimaitsev toit. Jookidest ei räägigi. Olin varem teie inernetilehega tutvunud, aga midagi nii leeldejäävat poleks oodanud. Võtan siit palju kaasa, mida meenutada.

Kärt

Olime väga üllatunud ja saime palju uusi teadmisi veinide tegemisest. Pererahvas on tõesti hingega asja juures, sortiment on meeldivalt suur ja igaüks leidis oma lemmiku degusteerimise käigus. Palju edu ja edaspidiseid kõrgeid tunnustusi!

Seltskond Räpinast

Aitäh, et panustate oma hingega kohaliku tooraine populariseerimisse, teete imeliselt maistvat teadust ning olete alati valmis kõiki rõõmuga tervitama.

Eesti Teadushuvihariduse Liit

Uskumatu, et metsade vahel on selline pärl peidus. Jõudu teie perele! In vino veritas.

Emajõe kooli rahvas.

Tundsime end teie juures koduselt ja oodatuna. Teist kiirgab igal sammul armastust oma kodu ja töö vastu ning külalislahkust jagub kõikidele.

Kambja õpetajad.