Klientide tagasiside

See oli imeline nauding! Suurepärane sügispäev sai teie juures värvid, maitsed ja natuke ka tarkust juurde!

See, mis te pudelisse panete on puhas ilu ja armastus! Jagugu seda jõudu veel kauaks!

Oli suur rõõm oma pulma-aastapäeval koos teiega õhtut veeta! Võrratu vein, toit, seltskond ja muusika Imeline koht, imearmas pere olete!

Kallid võõrustajad, head köögihaldjad! Nautisime teiega siin igat hetke, matku, maitseid- suurepärane kooslus ühte päeva!. Tundke alati rõõmu sellest, mida teete, sest see kiirgab edasi teie külalistesse: avastamisrõõmu, naudinguid ja tänutunnet. Ikka õnnestumisi sel valitud teel, olge hoitud!

Tähelepanu, tegemist on väga vahva veinitaluga!

Väga stiilne vastuvõtt, asjakohane program, hästi sobiv taustamuusika (lõõts ja kannel) ning lai veinivalik. Soovin teile head tahet jätkata ja veelgi edasi areneda veinikultuuri sügavuste suunas.

Tänan teid väga toreda ekskursiooni ja meedliva suhtlemise eest! Oli vahva tutvumine teie taluga ja ülimaitsev toit. Jookidest ei räägigi. Olin varem teie inernetilehega tutvunud, aga midagi nii leeldejäävat poleks oodanud. Võtan siit palju kaasa, mida meenutada.

OLime väga üllatunud ja saime palju uusi teadmisi veinide tegemisest. Pererahvas on tõesti hingega asja juures, sortiment on meeldivalt suur ja igaüks leidis oma lemmiku degusteerimise käigus. Palju edu ja edaspidiseid kõrgeid tunnustusi!

Aitäh, et panustate oma hingega kohaliku tooraine populariseerimisse, teete imeliselt maistvat teadust ning olete alati valmis kõiki rõõmuga tervitama.

Uskumatu, et metsade vahel on selline pärl peidus. Jõudu teie perele! In vino veritas. 

Tundsime end teie juures koduselt ja oodatuna. Teist kiirgab igal sammul armastust oma kodu ja töö vastu ning külalislahkust jagub kõikidele.