6. juunil ootame avatud uste päevale

23.05.2020

Head veinitalu sõbrad kaugelt ja lähedalt!

Olete oodatud meie suvehooaja avamisele laupäeval, 6. juunil.
Kell 11:00,13:00 ja 15:00 viib peremees Mati huvilised uudistama uut veinikeldrit ning jalutama marjapõllule. Perenaine Maris tutvustab veinikööki. Grupi suurus kuni 10 inimest ja hoiame 2+2 reeglit.

Teie auks avame veinipudelid, et saaksite maitsta kogu meie veinivalikut. Kui kõik sujub plaanipäraselt, siis on meil teile varuks üllatus ühe täiesti uut tüüpi joogi näol, mida oleme ette valmistanud juba terve aasta. Avatud on veinitalu pood. Tasuda saab nii sularahas kui kaardiga.

Kehakinnitust saab ka, sest külla tuleb Ulgumaa Puhvet, kus meie sõbrad Aulis ja Pille pakuvad maistvaid lõkkel küpsetatud ampse. Puhvetis tasumine sularahas.

Selleks, et saaksime ettevalmistusi teha ja sündmus toimuks turvaliselt (korraga ei tuleks liiga palju inimesi), palume teil osalemiseks registreeruda lingi kaudu https://forms.gle/tzZoAAwc2XFkFQF79

Kes soovib pärast või enne talu külastust matkama minna, siis soovitame Kavadi järve matkarada. Kavadi järv on Haanja looduspargi üks pärleid ja Eesti kõige liigendatuma kaldajoonega järv – Pühajärve väike koopia. Seal saab matkata lühemal 2,2 km pikkusel ja pikemal 4,5 km rajal, mis teeb tiiru ümber järve. Kavadi järve ääres on 2 lõkkekohta. Matkaraja algus on meie talust ca 300 m.

Rõõmsa kohtumiseni!
Maris ja Mati Kivistik
tel 5183249
info@uuesaaluseveinitalu.ee